Ależ to było wydarzenie! Konferencja BCO 2022 zorganizowana przez naszego partnera firmę XSTAFF oraz Port Barcelona, przyciągnęła do World Trade Center w Barcelonie ponad 100 uczestników z Europy i Azji. Temat konferencji był nam szczególnie bliski, dotyczył „Koncentracji na łańcuchu dostaw”.

Dyskusja o globalnych problemach związanych z łańcuchem dostaw, pokazała jak ważną rolę we współczesnym świecie odgrywa logistyka. Jak ważna jest elastyczności oraz współpraca firm w ramach platformy XSTAFF, potrzebna do zwiększenia bezpieczeństwa i ciągłości dostaw w niestabilnych czasach. Należy podkreślić wyjątkowość tego projektu, gdzie firmy z różnych branż, wspólnie działają na globalnym rynku transportu kontenerowego.

Firmę Ostsped reprezentował Maciej Kąkol- Managing Director of Container Logistics wraz z Adamem Wajgieltem- Operations Manager i Piotrem Zawistowskim- Key Account Manager.

Dziękujemy naszemu Partnerowi XSTAFF za udział w tym wydarzeniu. Cieszymy się, że mogliśmy wnieść swój głos i doświadczenie w dyskusji poświęconej budowaniu stabilnego łańcucha dostaw.