Jesteśmy dumni, że możemy dzielić się wiedzą i doświadczeniem, które zdobyliśmy przez ostatnie 30 lat na rynku. Jedną z okazji był udział w panelu dyskusyjnym Kongresu Intermodal in Poland 2023 naszego Kierownika ds. Kluczowych Klientów i Sprzedaży OstSped Logistics Piotra Zawistowskiego. Razem z innymi specjalistami dyskutował na temat „Czas niepewności w branży TSL – wyzwania, problemy, a może… szanse?”.


Miejsce Kongresu – Małaszewicze – było nieprzypadkowe, gdyż są one nazywane główną bramą do Unii Europejskiej na tzw. „Nowym Jedwabnym Szlaku”. Kongres Inermodal in Poland, to cykliczne forum, które przyciąga najznakomitszych profesjonalistów branży intermodalnej i kontenerowej. Tegoroczna edycja pobiła rekord frekwencyjny.

Chcielibyśmy podziękować Organizatorom i wszystkim Uczestnikom za merytoryczne i niezwykle ciekawe rozmowy oraz nowe pomysły biznesowe. Wspólnie z Piotrem Zawistowskim udział w Kongresie wziął również Rafał Petryński- Business Development and Procurement Manager OstSped Logistics, którym serdecznie dziękujemy za reprezentowanie Grupy OstSped.
Do zobaczenia na kolejnym Intermodalu!

Zdjęcia pochodzą z portalu intermodalnews.pl oraz z własnych zasobów