Mamy świetną wiadomość! Poszerzamy ofertę magazynową o skład celny, magazyn czasowego składowania i miejsce uznane dla odpraw celnych, w nowym Centrum Logistycznym ostSped w Chorzowie. Zapraszamy do nas! Exporterów, importerów, firmy z różnych branż korzystające z usług magazynowych lub celnych. Oferujemy pełną obsługę logistyczną na korzystnych warunkach.

Świadczymy usługi:

– magazynowania i operacji magazynowych
– magazynowania w składzie celnym
– przechowywania w magazynie czasowego składowania
– organizowania odpraw celnych w imporcie i eksporcie
– składowania krótkookresowego
– załadunków i rozładunków kontenerów
– transportu krajowego i międzynarodowego
– przewozów drobnicowych w Polsce i Europie

Wiedząc jak cenny jest czas naszych Klientów, wybraliśmy bardzo dobrą lokalizację magazynu ostSped na Śląsku. W pobliżu autostrady A4, z łatwym i szybkim dojazdem oraz dostępem do rozwiniętej infrastruktury transportowej. Nowoczesny magazyn klasy A w centrum logistycznym Prologis Park w Chorzowie rozpoczął pracę pod koniec ubiegłego roku. Posiadamy do dyspozycji ponad 7 tys. m2 powierzchni magazynowej ze świetną obsługą.

Nasz magazyn rozwija się razem z rosnącymi potrzebami przedsiębiorców, poszukujących powierzchni magazynowych do różnych celów. Obecnie magazyn ostSped uzyskał wymagane zgody i pozwolenia na prowadzenie składu celnego i magazynu czasowego składowania. To dobra widomość dla firm importujących i exportujących towary, które korzystają z tego typu usług.

Jesteśmy przedsiębiorstwem, które prowadzi obsługę logistyczną firm jako zewnętrzny wykonawca o zasięgu krajowym i międzynarodowym. Dysponujemy nowoczesnymi magazynami w różnych lokalizacjach Polski, m.in.: we Wrocławiu, Chorzowie, Gdańsku, Poznaniu i Kaliszu. Posiadamy własną flotą pojazdów, terminale kontenerowe oraz sieć agencji celnych ostSped.

Działamy szybko i sprawnie. Zintegrowane usługi logistyczne świadczymy w oparciu o nowoczesne systemy, pełen nadzór i bezpieczeństwo. Kompleksowa obsługa TSL pozwala nam na optymalizację procesów logistycznych, a co się z tym wiąże, na niższe koszty dla naszych Klientów i większą efektywność łańcucha dostaw.

Zapraszamy serdecznie do korzystania z naszych usług.

PST OST SPED SP. Z O.O

Niedźwiedziniec 10
Chorzów 41-506
Prologis Park Chorzów, Budynek DC 4B
tel. + 48 609 880 373
e-mail: magazyn.chorzow@ostsped.pl