Transport towarów z Polski na Wyspy i odwrotnie wykonujemy regularnie. Dwa razy w tygodniu, szybko, w dobrej cenie, bez pośredników. Zapewniamy przy tym pełną obsługę celną, która uwolni Cię od wszelkich formalności.

Przewożąc z nami ładunki Polska – Anglia zyskasz:

  • transfer towarów do Anglii w 3 dni
  • wyjazd z towarem do Anglii 2 x tyg. (wtorek i piątek)
  • stawkę za paletę od 230 zł
  • kompleksową obsługę celną w Polsce i Anglii
  • dostawy/odbiory na terenie całej Polski
  • możliwość korzystania z usług magazynowych

W ubiegłym roku, po licznych zapytaniach klientów, uruchomiliśmy bezpośrednią linię z przewozem towarów do Wielkiej Brytanii. Obecnie dysponujemy dwoma takimi liniami, które dwa razy w tygodniu – we wtorki i piątki – obsługują dostawy do UK.

Na Wyspy przewozimy różne rodzaje produktów. Wszystko zależy od branży w jakiej specjalizują się firmy, z którymi współpracujemy. Realizujemy dostawy materiałów budowlanych, chemicznych, motoryzacyjnych, poligraficznych, mebli, elektroniki, elementów z metalu i aluminium, a także przewozimy inne towary.

Wielka Brytania jest jednym z najważniejszych partnerów gospodarczych Polski w Europie. Jeżeli współpracujesz z firmami w Anglii, importujesz lub eksportujesz do tego kraju, zapraszamy do współpracy z nami. Zadbamy o to, aby przewóz odbył się w ustalonym terminie, z zachowaniem wysokich standardów jakości.

Jeżeli szukasz szybkiego i sprawnego transportu towarów na Wyspy lub potrzebujesz pomocy przy obsłudze celnej, jesteśmy do Twojej dyspozycji. Kompleksowo zajmiemy się Twoim zleceniem.

Zapraszamy do współpracy.
Patryk.Szajek@ostsped.pl
+48 603 501 474