Kaliskie Forum Biznesu organizowane przez Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości, to wydarzanie, które już 8 rok z rzędu przyciąga uczestników z różnych sektorów gospodarki i biznesu. Nie mogliśmy go pominąć. Kalisz jest nam szczególnie bliski. Jesteśmy z nim bardzo mocno związani, stąd się wywodzimy. Chociaż zakres naszej działalności obejmuje kraj i Europę, tu nadal działamy i stąd jesteśmy. To nasze kochane miasto:)

Kaliskie Forum Biznesu zdominowała tematyka poświęcona sztucznej inteligencji, wpływu AI na procesy biznesowe i rolę w nadchodzącej przyszłości. KFB było świetną okazją do poznania nowych trendów i analiz zaprezentowanych przez ekspertów i praktyków. Było miejscem debat, paneli dyskusyjnych, warsztatów oraz spotkań z przedstawicielami różnych środowisk. Dziękujemy Kaliskiemu Inkubatorowi Przedsiębiorczości za zaproszenie: https://www.inkubator.kalisz.pl/kaliskie-forum-biznesu/.

Tegoroczna jesień jest dla nas dość aktywna. Targi i konferencje branżowe, panele dyskusyjne w kraju i za granicą, eventy integracyjne oraz sportowe, dużo się dzieje… Efektywnie spędzamy czas.

Przed nami kolejne wydarzenia. Będziemy na bieżąco informować co u nas słychać. Zapraszamy do odwiedzania naszego profilu.